Drenaż limfatyczny

Twoje nogi po całym dniu są opuchnięte i zmęczone? Pomóż im odpocząć stosując drenaż limfatyczny

Masaż limfatyczny lub drenaż limfatyczny Poznań to rodzaj wolnego i bardzo delikatnego masażu. Stosuje się go przede wszystkim przy obrzękach limfatycznych (obrzęk powstaje w wyniku zaburzenia pracy węzłów chłonnych i zastoju limfy, chłonki oraz wody).

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Drenaż limfatyczny to idealne rozwiązanie dla opuchniętych i zmęczonych nóg

Dzięki zabiegom tego typu, Twoje nogi będą wyglądać dużo młodziej a Ty poczujesz ulgę i odprężenie.

Obrzęk limfatyczny możemy zaobserwować również u osób, które mają tryb pracy stojący lub siedzący (wtedy najczęściej widzimy „opuchnięte” kolana oraz stawy skokowe).

Drenaż limfatyczny działa korzystnie nie tylko w przypadku zaburzeń pracy węzłów chłonnych, ale również poprawia krążenie oraz ukrwienie skóry.

Zadzwoń i umów się na zabieg a przekonasz się, jak szybko ukoisz zmęcznie, ból, uczucie ciężkości oraz zregenerujesz swoje nogi.