Bioenergoterapia organizmu

Bioenergoterapia organizmu to nic innego, jak likwidowanie przyczyny choroby u źródła

Bioenergoterapia działa jest dziedziną medycyny naturalnej która działa nieinwazyjnie na ciało. Dzięki działaniom na biopolu człowieka, możemy zlikwidować:
– zaburzenia w pracy narządów organizmu,
– zregenerować tkanki oraz narządy i całe układy wewnętrzne,
– oczyścić organizm z zanieczyszczeń,

Działając bioenergoterapią, przywracamy równowagę i przepływ energetyczny całego ciała, co powoduje wyeliminowanie przyczyny oraz stanu chorobowego.

Choroby nie biorą się znikąd, często sami jesteśmy przyczyną wielu schorzeń i zaburzeń naszego organizmu. Negatywne myśli, nastawienie, przekonania czy negatywne wzorce lub trauma z dzieciństwa, może generować u nas chorobę.

Poznając przyczynę danego schorzenia, możemy zlikwidować na stałe daną chorobę

Bioenergoterapia organizmu stosowana była już w starożytności. Filozofowie tacy jak Hipokrates, czy Pitagoras, uważali, że poza ciałem fizycznym, jest jeszcze jakaś energia lub siła. Medycyna Chińska, również opiera się na równoważeniu przepływu energii w ciele człowieka.

Każdy człowiek posiada odwzorowanie ciała fizycznego w świecie energetycznym. Jeśli spojrzymy na to z punktu widzenia, że człowiek jest czymś więcej, niż tylko materialnym organizmem, składającym się z kości, krwi, mięśni i różnego rodzaju tkanek, zauważymy, że występuje jakaś otoczka wokół naszego ciała. Stąd też biorą się np. bóle fantomowe, u osób, które miały amputowaną którąś z kończyn (niby część ciała jest ucięta, ale jednak występuje ból lub swędzenie). Wszystko posiada swoje odwzorowanie energetyczne, z tą różnicą, że odbicie materialne czasem jest zniekształcone lub po prostu chore czy uszkodzone. Natomiast „wzorzec” energetyczny, jest zdrowy i sprawny. W momencie, gdy występują dolegliwości w ciele fizycznym, są one skutkiem zaburzeń na poziomie energetycznym. Dlatego, często to się zdarza, gdy próbujemy wyleczyć i udaje się to zrobić, często choroba nawraca.

Dzieje się tak, ponieważ:

– likwidujemy skutek, a nie przyczynę,
– wzorzec nadal jest uszkodzony, więc cały czas będzie „odbijać się” w naszym organizmie,

Bioenergoterapia likwiduje przyczynę choroby, a więc zaczyna działanie u źródła dolegliwości. Oczywiście, czasem trzeba troszkę czasu, żeby organy naprawiły się korzystając ze zdrowego wzorca i odwzorowały
zdrowy organ w ciele fizycznym.

Bioenergoterapia organizmu polega na usuwaniu negatywnej energii oraz jej zaburzeń i uzupełnieniu braków zdrową energią leczniczą. Bioenergoterapeuta często musi powtarzać zabieg kilkukrotnie, z tego względu, że nie da się wyleczyć choroby, która np. trwa od kilku lat.

Dzięki diagnozie bioenergoterapeutycznej, można wykryć  zaburzenia energetyczne, które jeszcze się nie urzeczywistniły w ciele materialnym. Jest to szansa, na zlikwidowanie schorzenia, zanim wystąpi w ciele fizycznym.

Masz pytania? Skontaktuj się

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.