Antycellulitowy masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską jest nieodłącznym elementem przy treningach na spalanie tkanki tłuszczowej oraz przy dietach odchudzających. Dzięki zabiegom tego typu, szybko poprawisz wizualny wygląd swojej skóry oraz sylwetki. Efekty są widoczne po pierwszych masażach. Ale to nie wszystko, Dzięki masażom bańką chińską zadbasz nie tylko o młody i atrakcyjny wygląd skóry. Masaż antycellulitowy bańką chińską wspomaga leczenie wielu innych dolegliwości:

  • migrenowe bóle głowy
  • choroby mięśni
  • przewlekłe nerwobóle
  • bóle pleców oraz karku
  • niedokrwistość

Tego typu masaż stosowany jest od 3000 lat na wschodzie i przynosi pozytywne rezultaty. Osoby, które korzystają z masażu bańką chińską, są radosne, pełne energii oraz mają dużo lepsze krążenie.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

U osób, które stosują masaż bańką chińską wyraźnie widać poprawę wyglądu skóry i krążenia, już na początku serii zabiegów

Dzięki oddziaływaniu na tkankę podskórną, organizm jest pobudzony do spalania tkanki tłuszczowej oraz cellulit jest równo ułożony, przez co nie powstają żadne „fałdki” na udach czy pośladkach. Dodatkowo, jeśli podczas zrzucania zbędnych kilogramów, tłuszcz spali się za szybko, bańka chińska specjalnie modeluje skórę, dzięki czemu tkanka skórna nie będzie wisieć, tylko zrobi się sprężysta i elastyczna.

Masz pytania? Skontaktuj się